Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   106,78
   % -0,0
   BIST
  • DOLAR
   3,52
   % -0,03
   Dolar
  • EURO
   4,14
   % 0,05
   Euro
  • ALTIN
   146,89
   % 0,65
   AltınYengeç Burcunun Özellikleri (22 Haziran-22 Temmuz)

Tarih: 01-10-2015 11:19:38 Güncelleme: 07-11-2015 00:00:38 + -


Yengeç burcu insanının genel özellikleri,karakteristik yapısı,Yengeç burcu kötü özelliği nedir...


Yengeç Burcunun Özellikleri (22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç Burcu (22 haziran-22 Temmuz)

Yıldızınız: Ay

Grubunuz :Su

Burcunuzun Türü: Öncü

Uğurlu Gününüz : Çarşamba Pazartesi

Uğurlu sayınız: 2

Uğurlu Taşınız: Yakut

Uğurlu Renginiz :Beyaz ve Gri

 Uğurlu Çiçeğniz :Nilüfer ve Zambak

Uğurlu Kokunuz  :Leylak

Uğurlu Müziğiniz: Soft ve Romantik Parçalar

 İdealiniz : Yükselmek

Özelliğiniz : Dürüst ve iyi niyetlilik

Uygun Partneriniz :Başak,Teraz,Kova

Uygun Mesleğiniz :Otelcilik,Kaptanlık,Pilotluk,Siyaset

 Zayıf  Tarafınız :Dikkatsizlik

Bu burç Zodyak2ın dördüncü güneş burcudur, evrenin sindirim sistemini simgeler.Yönlendiren gezegen ise bereket,sezgi gücü ve hafızayı simgeleyen Ay dır.

İnsanlara tüm sıcaklığı ile yaklaşan içten, dürüst ve iyi niyetli bir karakter çizerler.Ancak bunun başkaları tarafından bilinmesini istemezler nedeni ise çok mütevazi olmalarındandır.Bundan dolayıdır ki bu insanlar sizin için iç dünyanızı değilde de dış görüşünüzü yargılarlar.

Yengeç burcu insanları duygularına ve özellikle kendilerine çok yakın olan insanların duygularına çok önem verirler.Öyleki kendilerini çok şeylerden mahrum ederek onları sevindirmeye çalışırlar.

Ancak böylesine özveriye rağmen şüpheci bir kimlik oluştururlar.Ama bunun oluşmasında daha önceleri iyi niyetinin defalarca suistimal edilmesinin sebepleri vardır.Bundan dolayıdır ki her yeni taniştıkları insana şefkatle yaklaşsalar bile içlerinde bir şüphecilik taşırlar.

Duygusal olmanın kendilerine bir şey kazandırmağını bildikleri halde bu huylarından vazgeçmezler.Ama bu, hayatta başarısız olacakalrı anlamına gelmez.Her ne kadar olumsuzluklarla karşılaşsalar bile başarıyı yakalama olanakları oldulça yüksekdir.

Yengeç burcu insanının temel gereksinimi olan maddi güvendir.Bu durumu gerçekleştirdiği zaman öncelikle evini,ailesini ve yakınlarını rahat ettirmeye çalışırlar.Bundan dolayı kesinlikle müsrif değildirler.Para biriktirmek ve para biriktirmeyi sağlayacak imkanları iyi değerlendirirler.

Yengeç burcu insanının gizemi çevresini oldukca etkiler.Öylesine güven vericidirler ki toplumsal bir kargaşada ya da dostlar arasındaki bir soruna mutlak çözümü bulurlar.Ancak he nedense kendileri hakkında bu kadar dışa vurumcu değildirler.Bu özelliklerinden dolayı da iyi bir politikacı olabilirler.

Sosyolojide ki aile kavramının bir örneğini oluşturabilirler.Yani sağlıklı,vatanını düşünen,ailesinin çıkarlarını gözeten iyi ve dürüst toplumsal değerlere saygı gösteren bir insan olarak görebiliriz.

Yengeç burcu insanının değişik iklimleri vardır.Kimsenin ne yaptığını anlayamadığı bir durumda aniden sonuca gidebilirler.Bu konuda öylesine farklılıklar çizerler ki dışarıdan bakıldığında başarısız olarak görünürler,ancak kimse ne olduğunu bile anlamadan işin üstesinden gelmişlerdir bile.

Evet bu kadar olumlu ve değişken bir insanın olumsuzlukları nelerdir diyebiliriz.Dikkatsizlik,olayları,konuşmaları,yaklaşımları,düşünceleri yanlış anlayabilirler.Bu önemsemezlikleri en zayıf  taraflarıdır.

Yengeç burcu insanları kendilerine yapılan haksızlıkları  kesinlikle unutmazlar.Böylesi durumların zamanı  ve zemini kesinlikle önemli değildir,mutlaka içlerinde bir yara olarak kalır.Kendilerine bu şekilde haksızlık yapan bir insanın en zayıf anını kollayarak intikamlarını alırlar.Şunu unutmamak gerekir ki kendisine yapılan haksızlığın intikamı kesinlikle kat be kat ve daha korkunç alacaktır.

Ayrı bir özellikleride başkalarından çok çabuk etkilenebilirler.Kolay kolay bir ortama giremezler.Başarının doruğunda olsalar bile yine de çekingendirler.Duygularını açıklamakta zorluk çekerler.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Kişisel Gelişim Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Fas Turizmi ve Fas Resimleri
  Fas Turizmi ve Fas Resimleri
 • Bir Gül Bahçesine Girercesine
  Bir Gül Bahçesine Girercesine
 • Poz veren hayvanlar
  Poz veren hayvanlar
 • Günün Fotoğrafları-Hayatın İçinden
  Günün Fotoğrafları-Hayatın İçinden
 • Halı ve Kilim Motiflerinden Örnekler
  Halı ve Kilim Motiflerinden Örnekler
 • 1932 Yılı Reklamları
  1932 Yılı Reklamları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Dış Ticaret de Teslim Şekilleri
  Dış Ticaret de Teslim Şekilleri
 • Frikik oyunu
  Frikik oyunu
 • Bob Marley,merak etme ,mutlu ol
  Bob Marley,merak etme ,mutlu ol
 • Bob Marley-no woman no cry
  Bob Marley-no woman no cry
 • Kedilerin efendisi
  Kedilerin efendisi
 • Osmangazi köprüsünden geçiş
  Osmangazi köprüsünden geçiş
VİDEO GALERİ
YUKARI